Môj príbeh

Inšpirujem a učím ženy ako cez starostlivosť o telo a dušu objavovať svoju vnútornú silu, tvorivosť a lásku k sebe aj k iným a byť tak v živote šťastnejšími.

Som vášnivá objavovateľka nových informácií, postupov pre zlepšovanie zdravia a kvality života a propagujem možnosti ako cez zmeny v sebe, nastanú zmeny všade okolo nás.

Môj život  je to ako skladačka z puzzlí. Postupne ku mne prichádzajú informácie a príležitosti a ja ich vkladám  na správne miesta. Tam, kde majú byť, aby celý obrázok dával zmysel.

Dostala som jedinečný DAR. 

Pokračovať a odovzdávať múdrosť starých Mayov. Som profesionálnou praktikantkou Mayskej brušnej masáže

Cez ošetrenia Mayskou brušnou masážou - pomocou bylín z pralesa a ich sile, pomáham ľuďom získať späť vnútornú rovnováhu. 

Žijem spokojný, vyrovnaný  a naplnený život, som manželkou a mamou a svoju prácu zbožňujem.

Možno si myslíte, že sa to stalo samo od seba, ale nebolo to tak.

Mala som to rovnako ako mnoho ľudí, ktorí stále niečo hľadajú a nevedia to nájsť. Aj ja som stále niečo hľadala. Vždy som si myslela, že iní ľudia sú krajší, múdrejší, že viac dostali už pri narodení. A ja to musím niekde nájsť...keby som len vedela kde, potom by som bola šťastná. Porovnávala som sa s inými a zisťovala, čo mi ešte chýba, aby som už bola OK.

Keď som bola malé dievčatko – prváčka a v škole sme si len tak kreslili, všetky moje spolužiačky kreslili krásne, jemné princezné v nádherných šatách s čipkami, s korunkami na hlavách. Ja som kreslila lode. Nádherné rôznofarebné  s okienkami, plachtami, malé aj veľké. No najprv som si myslela, že preto, lebo princezné mi fakt nešli.

Až v období, keď som už bola dospelá a aj mama a sama v sebe som objavovala tú úžasnú princeznú som zistila, že...

Lode sú symbolom Životnej cesty, slobody. Slobody, po ktorej som tak túžila.

Bola som viac chlapec ako dievča... ale dobré a poslušné, ktoré sa vždy snažilo splniť všetky priania rodičov. Brala som na seba zodpovednosť za svoje veci, ale aj povinnosti dospelákov. Myslela som si, že tak je to správne.

Keď sa v mojom živote objavil môj skvelý muž, vydala som sa, som neskutočne vďačná za odvahu mať s ním 4 krásne a schopné deti, ktoré nás stále učia. Postupne sme sa spolu stali výkonnými riaditeľmi divokého talianskeho cirkusu, ako často hovorím našej rodine, do ktorého časom pribudol aj pes, napriek tomu, že môj muž vždy hovoril, že pes k nám príde, len cez jeho mŕtvolu... už je u nás 9-ty rok.

Pamätám sa ako sme išli na návštevu k známym a ja som odmietla pohár vína. 

„Si znova tehotná?“

Odpovedala som áno.

„Tebe šibe!“

No niekedy si tiež myslím, že nie som normálna. Prečo? Lebo robím veci svojim spôsobom a cítim sa úplne v poriadku a viem, že moje vnímanie sveta sa môže líšiť od predstáv iných ľudí. Práve to mi dáva silu, ktorú cítim od narodenia a ktorá mi pomáha zdolávať zložité životné skúšky. Vďaka nej mám odvahu prijímať vo svojom živote výzvy a ísť si za svojim aj vtedy, keď je čas oddychovať a leňošiť. Stále sa učím, vymýšľam a tvorím.

Som vďačná za podporu môjho muža vo všetkom čo som si kedy vymyslela, do čoho som sa niekedy bezhlavo pustila. Trvalo mi 5 rokov, kým som pochopila a objavila svoju hodnotu ako ženy a úspešne som sa popasovala s mužom v sebe. Za to ďakujem kamarátke Majke, výcviku Mayskej brušnej masáže a pravdaže aj svojim klientom, ktorí sú pohonom k neustálemu zlepšovaniu a učeniu sa. Ďakujem aj sama sebe, že aj keď mi to toľko trvalo, nakoniec som si dovolila vidieť a prijať samu seba.

Keď to zistil aj život, že už som pripravená, začal mi posielať príležitosti a odvtedy prichádzajú stále.

Tak po Mayskej masáži prišla do môjho života aj Technika motýlích krídel – Metamorfná technika. Potichučky... na kurze, kde som bola náhodou a otvárala som oči od úžasu. Viac o Motýlích krídlach si môžete prečítať v rubrike Motýlie krídla.

Priamo na kurze boli vzorky čakrálnych olejov. Od prvého ovoňania je to láska. Keď niečo zbožňujete, chcete to mať stále pri sebe a tak tieto čakrálne olejčeky s názvami mytologických bytostí Anjeli, Víly, Elfi a Esejci používam denne pri ošetreniach mayskou brušnou masážou. Viac o Anjeloch, Vílach, Elfoch, Esejcoch na www.inspiralashop.sk

K šitiu originálnych ženských dlhých sukienok ma inšpirovala Jitka Třešňáková. Postupne stali mojou vášňou cez vyberanie látok, dizajnovanie a aj skúšačky, o ktorých viac v sekcii Sukienky

A tak sa deje to, že malou zmenou postoja sa zmení všetko. Ako hore, tak aj dole. Ako vonku, tak aj vnútri. Áno, máme v sebe celý vesmír a iba my rozhodujeme aký bude, z čoho sa bude skladať. Pomáham ľuďom získať späť svoje zdravie, silu a vitalitu. Som schopná vidieť možnosti a príležitosti všade.