Sukne a sukienky

Tento odev privádza magickú energiu Matky Zeme! Každú ženu zmení na ŽENU.

Muž čerpá energiu z vesmíru, žena zo Zeme. Ak je u ženy tok energie zastavený, dochádza k disharmónii vo vzťahoch s mužmi. Zamedzenie prúdenia ženskej energie spôsobuje navyše rôzne ochorenia, najmä v oblasti pohlavných orgánov, ktorých je v porovnaní s minulosťou omnoho viac. Jedným z podstatných dôvodov je to, že nohavice sa stali náhradou pôsobivých a zmyselných dlhých sukní.

Ženy v ktorejkoľvek časti sveta odjakživa nosili dlhé sukne – Slovanky vyšívané šaty alebo sukne, Rimanky tuniky, Indky sári, Japonky kimoná. Nie je to náhoda. Ženy si kedysi oveľa zreteľnejšie uvedomovali svoje energetické pole. Dlhá sukňa pomáha ženám čerpať energiu Zeme a koncentrovať ju v oblasti pohlavných orgánov.

Nohavice alebo sukňa?

Väčšina žien si dnes nevie predstaviť život bez nohavíc, najmä preto, že je to pre ne praktickejšie. Môžu sa hýbať lepšie a rýchlejšie. Pre ženu je však prirodzenejší pomalý pohyb. Dlhá sukňa kroky ženy spomaľuje, čím ju dostáva do stavu harmónie a pokoja. Ak má žena oblečenú sukňu alebo dlhé šaty, stáva sa vnímavejšou, miernejšou a vyrovnanejšou. 

Ako to funguje?

Sukňa vytvára kužeľ, ktorý pomáha viesť a zhromažďovať energiu Zeme potrebnú pre ženu. Široký lem sukne sa pri chôdzi vlní a toči, čím vytvára torzné pole, ktoré uľahčuje vstup energie a spôsobuje jej zosilnenie. Toto pole je ešte silnejšie, ak je sukňa z prírodných materiálov, ako je napríklad ľan alebo konope. Zároveň vytvára ochranný kruh pre ženské centrum plodnosti. Čím je sukňa kratšia, tým je kužeľ menší, čím sa zmenšuje aj energetické pole posilňujúce ženu. Dlhá sukňa navyše chráni pred pohľadmi, ktoré jej pole narúšajú. Energia Zeme sa hromadí v maternici a napĺňa ženy láskou a nehou. Muži túto energiu čerpajú od žien, najmä, no nielen, počas pohlavného styku. Keď má žena na sebe nohavice, príjem energie Zeme je výrazne oslabený a žena má tendenciu jednať s mužom ako muž. Muž v takomto prípade nedostáva od ženy, čo potrebuje a stáva sa nervóznejším a hrubším. Či je to partner alebo kolega v práci, pri žene v nohaviciach prestáva byť džentlmenom, viazne s ním komunikácia, dochádza k nezhodám a stráca sa pocit súladu.

Sukňa by sa mala obliekať aj vyzliekať cez hlavu

Naši predkovia tvrdili, že žena, ktorá si oblieka a vyzlieka sukňu cez nohy, si nenájde ženícha. Keď sa totiž sukňa vyzlieka cez nohy, rozptýli sa ochranný energetický stĺpec stúpajúci od Zeme. Pri takomto vyzlečení žena zostane úplne nechránená a sukňou navyše pozametá podlahu. Pri vyzliekaní sukne cez hlavu sa žena celá zabalí do nahromadenej zemskej energie a jej energetické pole zostane čisté. Pri opätovnom oblečení cez hlavu je sukňa znovu pripravená na súznenie s prírodou. Vďaka tomu sa žena bude cítiť vyrovnaná a spokojná. Keď sa naopak sukňa oblieka cez nohy, žena naberá všetok nežiaduci energetický odpad chodníkov, po ktorých kráčala.

Keď si žena oblečie dlhú sukňu, podporí svoj pôvab, jemnosť, citlivosť, hravosť a sexuálnu príťažlivosť. Matka Zem ju naplní životodarnými silami, ktoré pocíti každý muž, či si to bude uvedomovať alebo nie. Prúdením a uchovávaním energie Zeme sa jej telo naplní láskou, radosťou, tvorivosťou a nežne ženskou zmyselnosťou. Treba to len vyskúšať!

Zverejnené so súhlasom autorky článku Veroniky Husárovej Marcinčákovej

Nakuknite do môjho online sukničkového obchodíku LoveJuly Eshop

Júlia Borčinová
Som profesionálnou praktikantkou Mayskej brušnej masáže a vášnivou objavovateľkou nových informácií a postupov pre zlepšovanie zdravia a kvality života. "
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů